İADE VE DEĞİŞİM

İade/Değişim Koşulları

 

Vroches Online Shop’tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerinizin iadesini UPS Kargo ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz, ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

 

İade Adresimiz:

Vroches Online Shop

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No:3 Kat:4, 34810 Beykoz/İstanbul

 

Ücretsiz Gönderi Kodları:

UPS Kargo İade Müşteri Kodu: 05F95W

 

Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar.

 

İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir.

 

Vroches Online Shop’tan satın almış olduğunuz ürünlerin iade işlemini fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde yapabilirsiniz.

 

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi, değişim kartı ya da fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Hemen Ekleyin!